O Kancelarii

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Marcin Błędowski, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji,  wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi – nr wpisu ŁD-P-291. Radca prawny i trener, praktyk w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie cywilnym materialnym i procesowym, ze szczególnym uwzględnieniem postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie procesowe w zakresie sporów cywilnych oraz w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Prelegent na szkoleniach i konferencjach.

Oferta Kancelarii obejmuje świadczenie profesjonalnych usług prawnych na rzecz przedsiębiorców, osób fizycznych oraz podmiotów instytucjonalnych. Zapewniamy rzetelną obsługę prawną naszych Klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stałemu pogłębianiu wiedzy prawniczej, doskonaleniu umiejętności zawodowych oraz specjalizacji w niektórych dziedzinach prawa.

Kancelaria świadczy usługi głównie w województwie łódzkim, lecz także współpracuje z zaprzyjaźnionymi kancelariami z całej Polski, dzięki czemu gwarantuje prawidłową realizację usługi w sposób całkowicie dostosowany do potrzeb swoich Klientów. Kancelaria korzysta z doświadczenia najbardziej kreatywnych adwokatów, radców prawnych i aplikantów gotowych do natychmiastowej realizacji usługi, przy zachowaniu minimum rutyny.

Kancelaria współpracuje z kancelariami notarialnymi, komorniczymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi.
 
Stawiamy sobie za cel świadczenie usług w sposób kompleksowy - w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej, w której może powstać potencjalny problem prawny naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy.